ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client]

YazarMesaj
th0rn88
Level 20
Level 20

Rep Puanı Rep Puanı : 0

KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client] Empty
MesajKonu: KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client]   KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client] Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 10:27 am

Bot açma ve kayıt yapma anlatım:

KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client] Loader_anlatim

KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client] Kayit

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alıntı :
Kolebot v1879
-Maden için Lufer & EMC Eklendi.
-CTRL + Sağ tık eklentisi (Beta)
-InterClient düzenlemesi.
-Genel bakım...

Notlar:
1) Bot beta sürümdedir, açtığınızda üyelik soracaktır. ID: betatest, şifre: betatest kullanınız.

2) Lütfen isteklerinizi ve tespit ettiğiniz bütün sorunları üstteki rapor kısmından bize gönderiniz. Hepsi bize ulaşmaktadır, değerlendirilmektedir.

3) Okcu 3 lü ve 5 li skilleri dc edebilir, kullanmanizi tavsiye etmiyoruz.

4) Okcudaki +1 seçeneğini çoklu char kullanırken aktif etmenizi önermiyoruz. Bu seçenek size zarar vermez fakat etrafınızdaki kişileri dc edebilir. O yüzden çoklu char kullanırken bu özelligi kullanmayın veya bu sorunu halletmek için şu yolu izleyin:
KnightOnline klasörünüzde bulunan fx klasörüne girin, içerisinde arrow ile ilgili arama yapın, çıkar herşeyi silin. Böylece +1 özelligi charlarınızı dc etmeyecektir.

Sorular:
1) RPR / Banka ve Pot rotalarını , ayarlarını nasıl yaparım?
- Bot'u açtıktan sonra üstten rapor kısmına gelin, aşağıdaki "rotaları nasıl ayarlarım?" butonuna basıp yazılanları uygulayın. Ayrıca bkz: Kolebot Repair Kordinatları (Sürekli Güncel)

2) Çoklu char açınca dc alıyorum veya oyun direkt kapanıyor?
- Yukardaki +1 seçeneği ile ilgili olan kısmı okuyun.

3) OpenProcess Handle Error (5) hatası alıyorum:
- Oyuna multi ile girin.

4) Multi nasıl kullanırım?
- Kobot Multi Ayarı(Kolebot Girişte Sorun Yaşıyanlar Resimli Anlatım) Ayrıca bkz: [ kolebot.dll ] Hatası Alanlar kesin çözüm içeride.

5) Load'a tıklayınca gönderme hatası alıyorum:
- Bu sorunu hala araştırmaktayız, 2. veya 3. deneyişte sorunsuz giriyor. Tekrar deneyin.

6) Son sürümü indirmeme rağmen sürüm hatası alıyorum:
- Bazı sistemler otomatik dosya kopyalamaya izin vermiyor, bu yüzden son indirdiğiniz rar'ın içerisindeki kolebot.dll yi kendiniz manuel olarak KnightOnline klasörünüzdeki ile değiştirin, sorun düzelecektir.

7) Char sundriese sürekli gidip geliyor:
- Eğer sundriesten satın al özelliklerinden biri açıksa ve bot ağırlık yetmediğinden dolayı itemi tamamlayamıyorsa bu sorunu yaşıyor olabiliriniz. Oto satmayı da aktif ederek sorunu çözebilirsiniz.

Virüsler hakkında!
Antivirüs programlarının yakaladığı ve tarama sonuçlarında görünen bütün virüsler uygulamanın korunması amaçlı olduğundan zararsızdır. Bot'u güvenle kullanabilirsiniz.

Sık sorulan sorular

* MultiClient açınca oyun donuyor:
- Bu sorun en basit sorunlardandır, bunu çözmek için knightonline'yi başka bir klösöre kopyalayın, her multi için farklı yere kopyalanmış oyunla girmek zorundasınız, aksi taktirde oyunda donmalar meydana gelecektir. Unutmayın, kolebotu açarken kopyaladığınız dizini seçmelisiniz.

* Oyuna girince bot gelmiyor:- Antivirüs programınızdan kolebot dosyalarına izin verin veya devre dışı bırakıp deneyin.

* Loader tıklayınca bulunamadı diyor veya Yükle deyince oyun açılmıyor:- Kolebotu tekrar indirip kurun ve Antivirüs programınızdan kolebot dosyalarına izin verin veya devre dışı bırakıp deneyin. Loaderi Yönetici olarak veya Uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.

* Oyundayken Abnormal Program Termination & Exception gibi hatalar veriyor:
- Eğer antivirüs programı kurulu ise devre dışı bırakın, Bilgisayarınızda DeepFreeze varsa kaldırın, sorun düzelir.

* ID Şifre girince "Yanlış Paket Overflow" hatası veriyor:
- Bu hatayı aldığınızda bot'un yeni sürümü çıkmış demektir, eski sürümü pc'nizden silip, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dan en son sürümü tekrar indirin ve onu kullanın.

* Son sürümü indirmeme rağmen sürüm hatası alıyorum:
- Bazı sistemler otomatik dosya kopyalamaya izin vermiyor, bu yüzden son indirdiğiniz rar'ın içerisindeki kolebot.dll yi kendiniz manuel olarak KnightOnline klasörünüzdeki ile değiştirin, sorun düzelecektir.

* Çoklu char açınca dc alıyorum veya oyun direkt kapanıyor?
- Bot'taki okcu bölümündeki +1 secenegi dc ye sebep olabilmektedir. lutfen fx klasörünüzdeki arrow ile ilgili herşeyi silin.

* RPR / Banka ve Pot rotalarını , ayarlarını nasıl yaparım?
- Bot'u açtıktan sonra üstten rapor kısmına gelin, aşağıdaki "rotaları nasıl ayarlarım?" butonuna basıp yazılanları uygulayın.

KoleBot 1879 [3x ve 5x Ok Skili - 8x Client]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PRoBot 1879 [Oto Kutu - Oto Rpr - Seri Cs ]
» Heroinn Bot 1879 [Sorunsuz 8 Client-Tüm Joblar Sorunsuz Skiller]
» MultiClient 1879 [Xp, Vista, Win7 Bypass 32&64 Bit]
» CenKoxp_Maden 1879
» M4NNAQ Npt Bot v[1879]