ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!

3 posters
YazarMesaj
ALPA
Site Kurucusu
Site Kurucusu
ALPA

Rep Puanı Rep Puanı : 32

GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Empty
MesajKonu: GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!   GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:29 am

GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Adsaz10

GG Hack Koxp Kullananlar GG Koxp 1728 Patch sinden beri verdiği Trjon ve Truva Atı vardır.

O koskoca Ex Bilgi Dediginiz Şahsiyetsizler Bazıları Haric, Sizin Üstünüzden Para kazanmaktadırlar,Buradaki Amacımız Buna Artık Dur Demektir Tüm Türkiye Forumlarda Bu Konu Yayımlanıcaktır İYİ GÜNLER
Evet,Size AK,İLE KARAYI Acıklama Vakti Geldıgını Düşünüyorum, gokhan(WARDOMDAN) Aldıgı 12 Aylık Trojanı Koxpunun Son 2 Sürümüne Enjekte Etmiştir, Tabiki Buraya okadar ınsanın gelıp hack yedım vesayre yedım demesı bu ezik insana koydugu ıcın ve tabiki bu ezık ınsanın saz arkadaslarını unutmamak lazım öncelikle tabiki GÖKHAN bebe si gelıyor
Oda Son Sürümünde Yayımlamıstr bunu 2 si ortak calısmaktadırlar.
En Temızınden Bir Örnek vereyım sevgili cocuklar Bu Eşşek Oglu Eşşekler Kendı Koxplarından İleri Düzeyde bir koxp yapılınca Dayanamıyorlar KUDURMA MOduna gırıyorlar Örnek olarak dün kapatılan PRoReP kOnusunu Ele almak ıstıyorum
Ben Sizi Uyarıyorum Bu Foruma Neler oLucagını Tahmın Edemeyecek Durumda Olucaksınız ve acık Konusuyorum COK KÖTÜ üye kaybetmelerıne baslamıssınızdır Cünkü İnan Aptalsınız Gökhan
İyi Güzel almıssın 12 aylık Trojanını Fakat BunU Bukadar ERKEN ENJEKTE Edersen ADAMIN Emdigi Sütü Burnundan Getirirler Elimde Cok Saglam Kaynaklar Ve KANITLAR Vardır.
GENEDE SÖYLÜYORUM İNANMIYANLAR OLABİLİR KULLANIP SOYULMAYA DEVAM EDEBİLİRLER. Ben Sizi Her Konuda UYARICAM SİMDİ BÜYÜK İHTİMAL 10 DAKİKA BİLE ACİK KALMIYACAK CEVAP VERDIKLERIM AMA BEN GENEDE BU İYİLİGİ SİZE YAPIYORUM .
BURADAN VAZGECIN ( BABASININ HAYRINA KOXP YAPAN TEK BİR KİŞİLİK OLABİLİR İLK KOXP U TANITMAK ICIN VE DEVAMINDA İÇİNE BİRŞEY KOYMAS ) YANI PRoReP GİBİ

Sitemizde Bulunan Temiz Koxplar:
SpoiltKoxp
AsterKoxp
ProKoxp
GamerHacker Koxp
ProRep Koxp
Full KoBot - Snoxd
Kobot - Exbilgi
Eğer Virüs Çıkarsa - Çöp Kutusuna Taşınacaktır.

BASKADA BİRŞEY DEMIYORUM İYİ GÜNLER BURANIN APTAL MODLARIYLA İYİ BOGUSMALAR GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Smile MİCROSOFT,OKANTEKİN,VEGA,GÖKTUN HARİC GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Smile Gerisi İnanın 2 Kurus Namusluysa Ben NAMUSSUZUM DEMEKTİR .

PRoReP yazarından:
PRoReP insanların soyulmasından bıkan biri tarafından yazılmıştır.
Kullanıcıların %50 si PRoReP ‘i seçtiği için kullanıcı kaybetmekten(Soyacakları insanların azalmasından) Korkan insanlar PRoReP ‘i Sabote ettiler.

CW(CyberWarrior)
Bu programda trojan vardır.
Yakalamanın en basit yolu:

Resimlerle ispat:
GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! 30515093
GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! 87853165
Yukarıdaki resimlerde de görüldüğü gibi program çalışır çalışmaz 2 tane port açıyor ve birinden dinlemeye geçerken Diğerinden bağlanmaya çalışıyor.
Program NetZ ile sıkıştırılmış ve içinde trojan da mevcut. NetZ programı direk ram de çalıştırdığı ve sanırım yeni bir trojan olduğu için Antivirüsler yakalayamıyor.
Konunun ne olduğunu bilmiyorum sanırım online bir oyun için yazılmış hile programı.
Son söz: Bu program kesinlikle zararlı.
DÜŞÜNÜN KARAR SİZİN!
http://www.weyyo.com
ßLinKo
Geveze KO Team
Geveze KO Team
ßLinKo

Rep Puanı Rep Puanı : 36

MesajKonu: Geri: GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!   GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:55 am

https://extra.yetkin-forum.com/users/a4/36/71/98/album/adsaz10.png adresindende bakabilirsiniz. GG Hack son 3 patch dir böyle.
https://goo.gl/NBRKZb
Sh32
Level 45
Level 45

Rep Puanı Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!   GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:46 pm

ilk basta tanıtıyorlar sonrada virüsü doldurup dağıtıyorlar gelsincharlar girakonda arkadaşım soyuldu +2 reverse md vardı dual 2 gb ediyo üstündede +1 reverse chitin set asas haram etti cocuk agladı yanımda :s
ALPA
Site Kurucusu
Site Kurucusu
ALPA

MesajKonu: Geri: GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!   GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 3:11 pm

geçmiş olsun
Sh32
Level 45
Level 45

Rep Puanı Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!   GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 3:12 pm

sağol ahmet acerle gökhan birlikte çalışıyor game hackerdada virüs var demedi demeyin :S
ALPA
Site Kurucusu
Site Kurucusu
ALPA

MesajKonu: Geri: GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!   GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 2:43 pm

Cool

________Kullanıcı İmzası_________
GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat  !!! Imza11

GG Hack Koxp Kullananlar Dikkat !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım
» Cok Dikkat Edin !
» 1731 KOXP---1732 KOXP UYUMLU-----By_Chatlak
» Koxp 1727 XrossKoxp Beta3 (WG KOXP) %50 Exp,%50 Np Eklendi…
» NFBot Koxp 1871 [HF Tarzı Koxp-Rota Sistemi-Seri Cs-Wolf Ok Al]