ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım

YazarMesaj
ALPA
Site Kurucusu
Site Kurucusu
ALPA

Rep Puanı Rep Puanı : 32

Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Empty
MesajKonu: Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım   Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 1:25 pm

Msn koxp çok basit bir yöntem ile yapılmaktadırMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Bunun için oyuna girmeden önce MSN programını mutlaka açık bırakınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta MSN açtıktan sonra (MSN e girmeniz yada çevrimiçi olmanız gerekmekmez) alttaki işlemleri sırası ile yapınızMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

Warrior Harici Tüm Charlar İçin Msn Koxp Kurulumu
* MSN penceresinde Araçlara tıklayınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Size Açılacak 2Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta pencerede en üst kısımda Her Zaman Üstte yazısı gelecektirMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Ona tıklayınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Bu şekilde siz oyunda dahi olsanız MSN penceresi sürekli oyun ekranızın üzerinde olacaktırMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Bu birinci işlemdir ve tamamladıkMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

* Şimdi oyunu daha rahat görmek isterseniz MSN penceresini alt kenarından fare ile tutarak küçültünüzMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

* Şimdi geldik MSN kospun en can alıcı noktasınaMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Bildiğiniz gibi MSN koxp basit bir oyunu buda bırakma işlemidirMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Mana pot basmazMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Bu nedenle skil olarak mana hiç harcamayan yada çok az mana harcayan skill seçinizMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Eğer MP recovery varsa istediğiniz skilli seçebilirsinizMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

* Farenin ok işaretini (imlecini) ilk önce oyuna tıklayınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Oyun ekranıdna tuşlarla skillere basabilmeniz gerekirMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Oyunu aktif ettikten sonra fare imlecini MSN üzerine getirinMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

* En önemli noktadaMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Seçtiğiniz skilin rakamı (1 - 2 -3 farketmez) ve Z ye aynı anda basmanız gerekmektedirMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Sol elinizle Z + skille basın ve aynı anda fare ile MSN penceresine tıklayınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

* Eğer tam zamanında yapabildi iseniz skill ve damage ekranında rakamlar son sürat yukarı geçmeye başlayacaktırMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Charınız sürekli Z ve skill yapacağı için en yakınındaki yaratığa atak yapacaktırMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta R ye basmadığınız için peşinden koşmayacaktırMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta

Warrior İçin MSN Koxp Kurulumu

WArrior için msn kosp oldukça basit bir işlemdirMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Skill yerine R harfina basmanız gerekmekteMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Yani Z+R ve fare ile msn e tıklamanız gerekmektedirMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Warrior ile MSN koxp kurarken yaratıkları R ile yani normal atak ile kesecek olduğunuz için kesebileceğiniz yaratıkların olduğu yerde kalınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Sonra XP nize yazık olmasınMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta Eğer msn koxpu çalıştırabildi iseniz charınız plaja düşmüş abaza gibi etraftaki yaratıkları kovalamaya başlayacaktırMsn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım Nokta
http://www.weyyo.com

Msn Koxp,Tüm Charlar ve Warrior İçin MSN Koxp Kullanımı Detaylı Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Koxp İçin AUTO Defance
» Priest , Rogue , Warrior , Mage Master Açma Anlatım..(yeni pacha uygun)
» 1731 Settings.ini Koxp Yönetmek için.
» Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]
» ProKoxp Calıstıramayanlar icin Resimli Anlatım ..