ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Selülozik tiner üretim merkezi

YazarMesaj
nullsix
Sponsor
Sponsor
nullsix

Rep Puanı Rep Puanı : 0

Selülozik tiner üretim merkezi Empty
MesajKonu: Selülozik tiner üretim merkezi   Selülozik tiner üretim merkezi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2020 10:26 am

Selülozik tiner üretim tesisimizi 2016 yılında Türk sermayesi ile kurduk. 4 yıllık süreçte binlerce firmanın Petro-kimya ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler ürettik. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı birçok firmamın ihtiyaç duyduğu kimyasal ürünleri uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile temin ettik. 2020 yılında başlayan virüs salgınından sonra dezenfektan üretimine başladık. Kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturan firmamız ülke ekonomisine büyük katkılar sundu. Firmamızın ürün ve hizmetlerine Petrakim.com.tr internet kanalımızı kullanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek, ihtiyacınız olan kimyasal ürünleri temin etmek için aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Adres: Göztepe Mah. İnönü Cad. Başkule Plaza No: 122 Kat: 4 No: 45 Bağcılar İstanbul
Telefon numarası: 90 212 438 43 42
Fax numarası: 90 212 438 43 43

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bal Dolum Makinası İle Seri Üretim
» Led Ekran Üretim ve Satış Firması - Freeled Elektronik
» Gülüş Estetiği Merkezi
» Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr
» Tüp Bebek Merkezi - Kadindogum.com