ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Saç dökülmesi şampuanı Bioxcin Genesis

YazarMesaj
nullsix
Sponsor
Sponsor
nullsix

Rep Puanı Rep Puanı : 0

Saç dökülmesi şampuanı Bioxcin Genesis Empty
MesajKonu: Saç dökülmesi şampuanı Bioxcin Genesis   Saç dökülmesi şampuanı Bioxcin Genesis Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2014 9:16 pm

Ben bir mankenim, her gün kendime düzgün bir bakım yapmam gerekiyor. Saçlarım diğer bayanların saçlarından daha bakımlı olsa bu benim için bir artı olur. Saçlarımı her gün yıkamak ve birçok besleyici krem sürmek saçlarımda ağırlaşma yapıyor. Saçlarım bu yüzden deforme oluyor, bu gibi durumlarda hem pahalı hem de etkisi çok olmayan şampuanlar ön plana çıkıyor. Genelde kadınlar bu ve benzeri durumlarda kuaförlerine danışırlar ve kuaförüme bu durumu anlattığımda serum etkisi olan bir şampuanın hem saçlarımı besleyeceğini hem de saçlarımın bakımına yardımcı olacağını söylediği bir şampuan vardı şampuanın adı Bioxcin’di. Ben en başta biraz kararsız kalsam da çalıştığım ajansta aynı şampuanı kullanan arkadaşlarımdan duyduğum kadarı ile saçlarında istedikleri değişimler olmuş. Bende bu konuşulanlardan sonra hemen bir Bioxcin aldım.  Bioxcin en başta diğer şampuanlar gibi gelse de düzenli bir kullanımdan sonra saçlarımdaki değişim ve takipçilerimin beğenileri doğru şampuana yöneldiğimi gösterdi.  Saçlarım ve ben artık daha hafifiz ve eskiye göre daha güzeliz.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saç dökülmesi, kepek ya da yağlanma gibi sorunlarınız mı var?
» Bioxcin Ürünleri Satış Sitesi
» Bioxcin Serum ve Şampuan Satış Sitesi
» Bütçenizi zorlamadan oto şampuanı satın alabileceğiniz site
» reventinargan.com - Argan Yağı ve Argan Şampuanı