ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Cardtek Holding yönetim ekibine yeni bir isim katılıyor

YazarMesaj
nullsix
Sponsor
Sponsor
nullsix

Rep Puanı Rep Puanı : 0

Cardtek Holding yönetim ekibine yeni bir isim katılıyor Empty
MesajKonu: Cardtek Holding yönetim ekibine yeni bir isim katılıyor   Cardtek Holding yönetim ekibine yeni bir isim katılıyor Icon_minitimeSalı Mayıs 09, 2017 9:32 pm

Cardtek yönetim ekibine, finansal teknolojiler alanında büyük deneyim sahibi olan Turgut Güney katılmıştır. Güney, daha önce Türk Ekonomi Bankası ve Akbank'ta Bilgi Teknolojileri ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış, aynı zamanda ABD'de önemli danışmanlık görevleri üstlenmiştir.

Yüksek lisans eğitimini ABD Southern Illinois Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümünde alan Güney, son derece başarılı bir kariyere de sahiptir.

Cardtek firması bünyesinde CEO olarak görev yapacak olan Güney'i tebrik ediyoruz. Cardtek Holding, bu yıl içerisinde organizasyon yapısında yine önemli değişikliklere gidecektir. Beş yıl içinde en büyük 10 finansal teknoloji şirketleri arasında yer almayı hedefleyen Cardtek, bu yolda emin adımlarla yürüyor.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Holding taşımacılığı hizmeti sunan en iyi firma
» Ekip Yönetim Eğitimi
» Yönetim Sistemleri Eğitimleri - Pikalite.com
» En iyi şirket yönetim programı Uzmansirketim.com adresinde
» En Yeni İyi geceler Mesajları